Elimination Round of 32Open
Elimination Round of 32Romania Dumitru Violeta 0 - 1s3
4:00 (YUK)
Freitas Leandra Portugal
Elimination Round of 32Slovenia Vrsic Kristina 0s1 - 0
4:00 (PEN)
Aliyeva Leyla Azerbaijan
Elimination Round of 32Israel Rishony Shira 0 - 1s1
4:00 (YUK)
Sahin Ebru Turkey
Elimination Round of 32Russian Federation Rumyantseva Kristina 0s1 - 100
1:07 (IPP)
Gurbanli Aisha Azerbaijan
Elimination Round of 16Open
Elimination Round of 16Turkey Lokmanhekim Dilara 2s1 - 0
4:00 (YUK)
Konieczny Ewa Poland
Elimination Round of 16Belgium van Snick Charline 100 - 0
1:01 (IPP)
Aliyeva Leyla Azerbaijan
Elimination Round of 16Romania Ungureanu Monica 0s2 - 100s1
2:58 (IPP)
Sahin Ebru Turkey
Elimination Round of 16Spain Figueroa Julia 100 - 0
1:07 (IPP)
Budescu Cristina Republic of Moldova
Elimination Round of 16Ukraine Cherniak Maryna 1s1 - 0s1
4:00 (YUK)
Pupp Reka Hungary
Elimination Round of 16Italy Moscatt Valentina 101s1 - 10
3:18 (IPP)
Gurbanli Aisha Azerbaijan
Elimination Round of 16Hungary Csernoviczki Eva 100 - 0
1:53 (IPP)
Minsker Noa Israel
Elimination Round of 16Russian Federation Dolgova Irina 101s1 - 0s2
4:00 (IPP)
Freitas Leandra Portugal
QuarterfinalsOpen
QuarterfinalTurkey Lokmanhekim Dilara 0 - 101
1:44 (IPP)
van Snick Charline Belgium
QuarterfinalTurkey Sahin Ebru 0s1 - 0s2
4:00 (PEN)
Figueroa Julia Spain
QuarterfinalUkraine Cherniak Maryna 2s1 - 0s3
4:00 (YUK)
Moscatt Valentina Italy
QuarterfinalHungary Csernoviczki Eva 0s1 - 1s1
4:00 (YUK)
Dolgova Irina Russian Federation
RepechageOpen
RepechageHungary Csernoviczki Eva 100 - 0s1
3:26 (IPP)
Lokmanhekim Dilara Turkey
RepechageSpain Figueroa Julia 1 - 0s1
4:00 (YUK)
Moscatt Valentina Italy
SemifinalsOpen
Semifinal of Table ARussian Federation Dolgova Irina 0 - 100
1:30 (IPP)
van Snick Charline Belgium
Semifinal of Table BTurkey Sahin Ebru 4s2 - 0
4:00 (YUK)
Cherniak Maryna Ukraine
Bronze Medal FinalsOpen
Contest for Bronze Medal AHungary Csernoviczki Eva
Bronze Medal
100s1 - 0s1
2:39 (IPP)
Cherniak Maryna Ukraine
Contest for Bronze Medal BSpain Figueroa Julia 0s1 - 10s2
4:00 (WAZ)
Bronze Medal
Dolgova Irina Russian Federation
FinalOpen
FinalBelgium van Snick Charline
Gold Medal
1 - 0s1
4:00 (YUK)
Silver Medal
Sahin Ebru Turkey